اخبار مربوط به کرنا
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین: تلاش های مدافعان سلامت، به معنای واقعی، ستودنی است

1399/2/20 شنبه

غلامرضا حقایق‌پور، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با حضور در مرکز آموزشی و درمانی مستقل بوعلی سینا قزوین از تلاتش های مدافعان سلامت قدردانی کرد.

این برنامه، روز 18 اردیبهشت 1399 انجام شد و حقایق‌پور، گفت: مدافعان سلامت در مقابله با ویروس کرونا، خوش درخشیدند و خدمات شایسته‌ای را به بیماران ارایه کردند که جا دارد از زحمات آنان  قدردانی ‌کنیم.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین که به همراه دکتر مسعود بخارایی، معاون بهداشت و درمان این نهاد در این مرکز حضور پیدا کرده بودند، با اهدای لوح‌ سپاس، از زحمات مدیرعامل، معاون اجرایی، پزشکان، پرستاران و کارکنان مرکز قدرانی کرد.

 

 تلاش مدافعان سلامت برای عملی کردن وصیت شهدا و فرموده رهبری

در این دیدار، دکتر سعید فرزام، مدیرعامل مرکز آموزشی و درمانی مستقل بوعلی سینا قزوین، حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین را مایه دلگرمی و قوت قلب کادر مرکز دانست و گفت: امیدواریم که بتوانیم آنچه شهدا و رهبری از ما در خدمت کردن به مردم خواسته اند، به نحو شایسته ای  انجام دهیم.

دکتر فرزام، از قشرهای مختلف مردم، از جمله جامعه ایثارگران، درخواست کرد که توصیه‌های بهداشتی را با جدیت رعایت کنند تا شاهد ریشه کنی ویروس کرونا باشیم.