اخبار مربوط به کرنا
حضور مسؤولان مجمع خیّرین سلامت استان قزوین در مرکز آموزشی درمانی مستقل بوعلی سینا

1399/2/17 چهارشنبه

روز 15 اردیبهشت ماه 1399 در نشستی صمیمی، رییس، مدیرعامل و جمعی از اعضای مجمع خیّرین سلامت استان قزوین با مدیرعامل و معاون اجرایی مرکز آموزشی درمانی مستقل بوعلی سینا دیدار کردند.

در این برنامه، دکتر سید سعید فرزام، مدیرعامل مرکز آموزشی درمانی مستقل بوعلی سینا، ضمن عرض خیر مقدم بابت حضور مسؤولان مجمع خیّرین سلامت استان قزوین، در سخنانی از فعالیت های صورت گرفته در بحث بیماری کرونا ویروس و مساعدت هایی که توسط استانداری و دیگر سازمان ها و نهادهای مردمی انجام شد، صمیمانه تشکر کرد و گفت: با توجه به بحران پیش آمده، خوشبختانه توانستیم بخوبی این بیماری را کنترل کنیم .

دکتر فرزام، همچنین  از مسئولین مجمع خیرین سلامت استان خواست در ادامه مسیر نیز مجمع با این مرکز همکاری داشته باشد و در تهیه دستگاه های پزشکی برای تجهیز بخش اورژانس که در حال بازسازی می باشد، مساعدت کنند. 

دکتر محمد حسن شلویری، رییس مجمع خیّرین سلامت استان نیز اظهار داشت: حضور اعضای مجمع خیرین سلامت استان در این مرکز برای قدردانی از زحمات و تلاش های صورت گرفته در بحث بیماری کووید 19 است. وی افزود که مجموعه کادر درمانی مرکز، ایثارگرانه در حال فعالیت هستند و این بیماری در حال کنترل می باشد.

در پایان، لوح تقدیری از سوی مجمع خیرین سلامت استان به مدیرعامل و معاون اجرایی مرکز آموزشی درمانی مستقل بوعلی سینا اهدا شد.