اخبار
پیام تبریک دکتر فرزام مدیر عامل مرکز بوعلی سینا

1399/12/30 شنبه

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی بوعلی سینا، دکتر «سید سعید فرزام» مدیر عامل مرکز  با انتشار پیامی به مناسبت فرا رسیدن سال نو، سال ۱۴۰۰ را سرآغازی نیکو برای پویایی و سرعت بخشیدن به چرخه خدمت گزاری به مردم دانست.

در متن این پیام، آمده است:

آمدن بهار، هر سال نویدی دوباره است برای احیا و نو شدن؛ مژده ای از سوی زمین که به زیباترین رنگ ها و عطرها، خبر از زندگی دوباره می دهد.

ایرانیان هرسال با رسوم و آئین های ویژه به استقبال آمدن بهار می روند و با جشن گرفتن نوروز، به حیات طبیعت سلام می گویند.

بهار برای همه ما پیام آور زیبای معجزه امیدواری است و در پاسداشت این پیام الهی، ما مردم ایران از دیرباز، بهار را سرآغازی ساخته ایم برای پویایی و تلاش دوباره تا با انگیزه ای مضاعف، با اهدافی والاتر و نگاهی وسیع تر، انقلابی نو در قلوب و دیدگانمان رقم زنیم.

با تبریک این عید سعید باستانی به یکایک دست اندرکاران خدوم نظام سلامت و به ویژه همکاران شاغل در مرکز آموزشی درمانی بوعلی سینا  و دانشگاه علوم پزشکی قزوین، امیدوارم در سال جدید، همکاران محترم با سربلندی و کسب موفقیت های بیشتر، بیش از همیشه آرامش و شادکامی را تجربه کنند.

از تلاش های شبانه روزی مجموعه اساتید و کارکنان مرکز بوعلی سینا که توانستند در سال ۹۹ که با عزم و اراده مثال زدنی، در مقابله با بیماری کووید ۱۹ را با موفقیت پشت سر نهاده و خدمت به خلق را با علاقه و دلسوزی به پیش برند، صمیمانه سپاسگزارم و از خداوند یکتای متعال می خواهم که تمامی بندگان خود را در این مسیر، یاری نموده و در سال ۱۴۰۰ نیز بتوانیم به نحو شایسته ای در خدمتگزاری به مردم عزیز استان قزوین، سربلند باشیم.

                              دکتر فرزام

                 مدیر عامل مرکز بوعلی سینا


نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر