از کارکنان خدوم و تلاشگر مرکز اموزشی و درمانی بو علی سینا  تقدیر شد

1398/2/14 شنبه

همزمان با روز جهانی کارگر

از کارکنان خدوم و تلاشگر مرکز اموزشی و درمانی بو علی سینا  تقدیر شد

در روزپنج شنبه دوازدهم  اردیبهشت 1398 ،آیین گرامیداشت روز کارگر،درسالن اجتماعات مرکز آموزشی درمانی بو علی سینا برگزار گردید.

دکتر معصومی فر ، معاون  توسعه مدیریت و منابع دانشگاه ، با اشاره به اهمیت  وظایف کارگران  در حوزه  درمان ، گفت:با توجه به تیمی بودن کار درمان ، یکی از ارکان اساسی خدمت رسانی به بیماران، کارگران هستند .ایشان با بیان این که ،همکاران نیروی خدمات در واحد های مختلف، زحمات زیادی را متحمل می شوند ، روز کارگر را بهانه ای برای قدردانی از زحمات و تلاش های کارگران عنوان کرد.

دکتر سید سعید فرزام ،رئیس مرکزآموزشی درمانی بوعلی سینا، با اشاره به اهمیت کار خدمات در بیمارستان ، از زحمات تمامی کارگران در واحدهای مختلف قدردانی کرد.

در این مراسم که  با استقبال گسترده کارکنان خدماتی مرکز همراه بود ، حضور مسئولان ستادی ، جانشین معاون توسعه ، ،رئیس اداره بازرسی، مدیر روابط عمومی ،مدیر رفاهی ،مدیر پشتیبانی ،رئیس اداره خدمات دانشگاه و هم چنین مـــــدیران بیمارستان ،نشان از اهمیت به کارکنان حوزه خدماتی بود.

اجرای نمایش تئاتر طنز، مسابقه‌ای ویژه  کارگران، اجرای موسیقی زنده. از دیگر بخش‌های برنامه بود. تا آخرین لحظه پایان جشن هیچ صندلی خالی نشد و شاد بودن در تک تک افراد به خوبی دیده می‌شد که این خود گواهی بر رضایت آنان از این برنامه بود.

در پایان از کارگران نمونه در بخش های درمانی ، فضای سبز ،خدمات و آشپزخانه قدردانی گردید و به رسم یادبود لوح و  هدایایی به این عزیزان اهداء گردید .

همکاری مرکز تصویر برداری سهند ،شرکت تغذیه سالم ،شرکت سبز شهرسپهر افرین  ،شرکت طالقانی با مسئولین و همکاران  بیمارستان در برگزاری جشن ،یک روز به یاد ماندنی را برای کارکنان خدماتی رقم زد.